Pon, śr: 13:00 - 20:00
Wt, czw, pt: 8:00 - 15:00
Bamed 81 » O nas

O nas

Doktor Beata Kosowska

Centrum Medyczne Bamed 81 już od 30 lat jest obecne na rynku stomatologicznym. Oferujemy kompleksowe, indywidualne podejście do każdego pacjenta. Stosowane metody leczenia oraz używane w tym celu sprzęty naszym centrum są nie tylko bezpieczne, ale również nowoczesne. Dzięki temu gwarantują wykorzystanie najlepszych technologii dostępnych w stomatologii.

Bamed 81 troszczy się o pełen komfort pacjenta w całym procesie leczenia. Placówkę odznacza również dbałość o doskonałą komunikację oraz indywidualne podejście każdego pacjenta. Dzięki temu każda osoba niezależnie od zastosowanej metody leczenia będzie mogła wyjść z naszego gabinetu z pięknym uśmiechem!

Centrum oferuje usługi z zakresu stomatologii zachowawczej i profilaktyki. Przeglądy kontrolne, lakowanie zębów, piaskowanie i skaling to tylko niektóre spośród świadczeń dostępnych w placówce. Wszystkie wykonywane są z zachowaniem najwyższej precyzji i każdorazowo indywidualnie dostosowywane do pacjenta. Placówka specjalizuje się ponadto w ortodoncji – w tym leczeniu wad zgryzu z wykorzystaniem różnego rodzaju aparatów nazębnych. Endodoncja to kolejna z dziedzin stomatologii, dostępna w Bamed 81. Leczenie kanałowe pod mikroskopem przebiega w pełnym komforcie dzięki znieczuleniu, a dokładne zaplanowanie i odpowiednie przygotowanie pacjenta do zabiegu minimalizuje wszelkie ryzyko. Pacjenci, którzy potrzebują leczenia protetycznego, wstawienia implantów lub przeprowadzenia zabiegów z zakresu stomatologii estetycznej również znajdą u nas pomoc.

Ciągły rozwój zawodowy specjalistów z Centrum Bamed 81 poparty jest licznymi szkoleniami przeprowadzanymi w kraju i nie tylko. Fachowe przygotowanie wpływa na dokładność, delikatność i precyzję w codziennej pracy. Lekarze przywiązują również szczególną wagę do dbałości o higienę oraz sterylność w gabinecie.

Skontaktuj się z nami

    Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności serwisu. Administratorem danych osobowych jest Centrum medyczne Bamed 81 z siedzibą przy ul. Podchorążych 53, 94-234 Łódź.

    Kontakt z nami: