Pon, śr: 13:00 - 20:00
Wt, czw, pt: 8:00 - 15:00
dekoracja

Profesjonalny
zespół

Bamed 81 » Zespół

Zespół Bamed 81

Profesjonalizm i doświadczenie

Dr Beata Kosowska

Dr Beata Kosowska

Stomatolog

Jestem lekarzem stomatologiem z dużym doświadczeniem i praktyką. Od ponad 20 lat prowadzę Centrum Medyczne Bamed 81, gabinet stworzony z myślą o Was. Ci z Państwa, których leczę od lat całymi rodzinami, znają moją staranność, rzetelność i troskę o komfort pacjenta. Dla Państwa satysfakcji z mojego leczenia intensywnie... szkolę się i doskonalę umiejętności. Szczególny nacisk kładę na estetykę swoich prac. W ostatnim czasie, dla Was uzyskałam certyfikat z implantologii. Sprawuję opiekę nad swoimi pacjentami. w szerokim zakresie stomatologii zachowawczej, estetycznej, protetyce, implantologii. Jestem dumna, że od lat leczycie się Państwo w moim gabinecie całymi rodzinami. W 2018 rok zostałam laureatką konkursu ‘Orły Medycyny”. Jest to szczególnie ważna dla mnie nagroda, ponieważ przyznawana przez Pacjentów.
mgr. Arleta Pietryga

mgr. Arleta Pietryga

Magister Kosmetologii

Jestem doświadczonym magistrem kosmetologii posiadającym ponad 10-letnie doświadczenie w branży. Ukończyłam studia na Łódzkim Uniwersytecie Medycznym, co umożliwiło mi zdobycie solidnej wiedzy i umiejętności w dziedzinie kosmetologii. Moja specjalizacja skupia się na zaawansowanych zabiegach laserowych oraz nowoczesnych technologiach kosmetologicznych. Moje zainteresowania głównie koncentrują się na terapiach anty-aging, które... opierają się na naturalnych procesach regeneracyjnych skóry. W mojej praktyce stawiam na holistyczne podejście do problematycznych skór, starając się uwzględnić wszystkie aspekty zdrowia pacjenta. Promuję świadomą i długofalową pielęgnację skóry, zarówno w gabinecie, jak i w domowym zaciszu.
Agnieszka Mielczarek

Agnieszka Mielczarek

Asystentka stomatologiczna

Jestem dyplomowaną asystentką stomatologiczną. Pomimo wieloletniego doświadczenia zawodowego, wciąż podnoszę kwalifikacje uczestnicząc w licznych, kursach, szkoleniach, konferencjach związanych z wykonywanym zawodem. Z Centrum Medycznym Bamed 81 współpracuję od 2008 roku. Jestem osobą komunikatywną i zaangażowaną w swoją pracę a największą satysfakcję daje mi uśmiech pacjenta po wizycie. ...

Nasza klinika

Domowy wystrój, przyjemna atmosfera

Skontaktuj się z nami

    Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności serwisu. Administratorem danych osobowych jest Centrum medyczne Bamed 81 z siedzibą przy ul. Podchorążych 53, 94-234 Łódź.

    Kontakt z nami: