Pon, śr, czw: 13:00 - 20:00
Wt, pt: 8:00 - 15:00
dekoracja

Profesjonalny
zespół

Bamed 81 » Zespół

Zespół Bamed 81

Profesjonalizm i doświadczenie

Dr Beata Kosowska

Dr Beata Kosowska

Stomatolog

Jestem lekarzem stomatologiem z dużym doświadczeniem i praktyką. Od ponad 20 lat prowadzę Centrum Medyczne Bamed 81, gabinet stworzony z myślą o Was. Ci z Państwa, których leczę od lat całymi rodzinami, znają moją staranność, rzetelność i troskę o komfort pacjenta. Dla Państwa satysfakcji z mojego leczenia intensywnie... szkolę się i doskonalę umiejętności. Szczególny nacisk kładę na estetykę swoich prac. W ostatnim czasie, dla Was uzyskałam certyfikat z implantologii. Sprawuję opiekę nad swoimi pacjentami. w szerokim zakresie stomatologii zachowawczej, estetycznej, protetyce, implantologii. Jestem dumna, że od lat leczycie się Państwo w moim gabinecie całymi rodzinami. W 2018 rok zostałam laureatką konkursu ‘Orły Medycyny”. Jest to szczególnie ważna dla mnie nagroda, ponieważ przyznawana przez Pacjentów.
Dr Ilona Tomaszewska

Dr Ilona Tomaszewska

Stomatolog

Jestem lekarzem stomatologiem, który z pasją od kilkudziesięciu lat dba o Państwa uśmiech. Specjalizuję się w stomatologii zachowawczej z endodoncją. W mojej pracy posługuję się lupami zabiegowymi oraz mikroskopem aby perfekcyjnie leczyć Państwa zęby. Przez wszystkie lata mojej pracy, chcąc sprostać wyzwaniom stawianym przez pacjentów, uczestniczę w licznych... szkoleniach i kursach doskonaląc umiejętności zawodowe. Dzięki temu wśród swoich pacjentów cieszę się opinią lekarza starannego, rzetelnego i dokładnego. W życiu osobistym najważniejsza jest dla mnie rodzin.
Agnieszka Mielczarek

Agnieszka Mielczarek

Asystentka stomatologiczna

Jestem dyplomowaną asystentką stomatologiczną. Pomimo wieloletniego doświadczenia zawodowego, wciąż podnoszę kwalifikacje uczestnicząc w licznych, kursach, szkoleniach, konferencjach związanych z wykonywanym zawodem. Z Centrum Medycznym Bamed 81 współpracuję od 2008 roku. Jestem osobą komunikatywną i zaangażowaną w swoją pracę a największą satysfakcję daje mi uśmiech pacjenta po wizycie. ...

Nasza klinika

Domowy wystrój, przyjemna atmosfera

Skontaktuj się z nami

    Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności serwisu. Administratorem danych osobowych jest Centrum medyczne Bamed 81 z siedzibą przy ul. Podchorążych 53, 94-234 Łódź.

    Kontakt z nami: