Pon, śr: 13:00 - 20:00
Wt, czw, pt: 8:00 - 15:00
Bamed 81 » Usługi stomatologiczne» Stomatologia estetyczna

Stomatologia estetyczna

Stomatologia estetyczna zajmuje się szeroko pojętymi działaniami przywracającymi lub tworzącymi perfekcyjnie piękny uśmiech, który wzmocni twoją samoocenę oraz akceptację otaczających ludzi. W naszej ofercie znajdą Państwo zabiegi wybielania zębów, zarówno nakładkowego, laserowego, jak i systemem Prevdent. W celu wyrównania symetrii zębów, naprawy ukruszonych zębów , wyeliminowania diastem lub radykalnej zmiany kształtu lub koloru zębów, proponujemy skuteczne rozwiązanie, jakim są licówki na zęby.

Czym są licówki na zęby?

Licówki na zęby to płatki porcelanowe o grubości 0,2-1 mm, które przykleja się na przednią część zębów, skutecznie ukrywając wszelkie ich niedoskonałości estetyczne. Zamocowanie licówek najczęściej wymaga delikatnego oszlifowania zęba celem stworzenia przestrzeni na porcelanę, co wpływa pozytywnie na wygląd tego rozwiązania.

Zalety i rodzaje licówek

Licówki dzięki swojej uniwersalności są w stanie wyeliminować wiele estetycznych niedoskonałości naszego uśmiechu:

  • nieodpowiedni kolor zębów,
  • niesatysfakcjonujący kształt,
  • wyregulowanie długości zęba,
  • uzupełnienie brakującego fragmentu zęba.

Podczas wizyty w gabinecie mogą Państwo zdecydować się na jeden z wielu wariantów licówek, wybierając materiał, z którego są one wykonane. Współczesne technologie stosowane w stomatologii estetycznej umożliwiają stworzenie cyfrowej wizualizacji uśmiechu. Taka możliwość pozwala pacjentowi uczestniczyć w procesie planowania działań, co ma pozytywny wpływ na zadowolenie z uzyskanych efektów. Digital Smile Design umożliwia zapoznanie się z rezultatem jeszcze przed podjęciem działań.

Inlay i onlay

Wypełnienia inlay i onlay stanowią alternatywę tradycyjnych wypełnień. Ich wykorzystanie umożliwia odbudowę z zachowaniem kształtu powierzchni, który anatomicznie jest bardzo zbliżony do naturalnego zęba. Wkłady i nakłady koronowe wykonane z porcelany lub kompozytu charakteryzują się wyższą trwałością, odpornością na ścieranie i przebarwienia, a także dużo wyższym poziomem rekonstrukcji anatomii i funkcji zęba.

Wybielanie zębów

W gabinecie Bamed81 wiemy, jak ważna jest biel Waszego uśmiechu i jak wiele korzyści przynosi on w Waszym życiu. Oferujemy Państwu wybielanie zębów systemem nakładkowym, z użyciem lasera lub systemu Prevdent. Najwyższą skuteczność na lata oraz bezpieczeństwo zapewnia połączenie różnych metod.

Wybielanie zębów systemem nakładkowym może odbywać się w domu. Indywidualne nakładki zakłada się na okres kilku-kilkunastu dni — należy nosić je przez kilka godzin w ciągu dnia. Metoda jest czasochłonna i wymaga samodyscypliny, jednak rezultat wybielania nakładkami jest tego warty. System nakładkowy to także doskonały sposób na podtrzymanie efektu uzyskanego inną metodą wybielania.

Wybielanie Prevdent polega na przeprowadzeniu jednego zabiegu, który trwa 2-3 godziny. Preparat wybielający ma w składzie substancję wybielającą oraz remineralizującą szkliwo, dlatego zabieg wpływa pozytywnie nie tylko na estetykę uśmiechu, ale także na jego kondycję. Znacznie ogranicza, a raczej zupełnie znosi nadwrażliwość pozabiegową zębów.

Skontaktuj się z nami

    Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności serwisu. Administratorem danych osobowych jest Centrum medyczne Bamed 81 z siedzibą przy ul. Podchorążych 53, 94-234 Łódź.

    Kontakt z nami: